Inaktív állásajánlat

Account Manager Állás

Ügynökségünk a HM Marketing Kft. Google Ads és Meta hirdetéskezeléssel foglalkozik. Meglévő Ügyfeleink magasabb szintű kiszolgálása érdekében Account Managert keresünk

- Teljes munkaidő
- Alkalmazotti jogviszony

Fő feladatok:

- Rendszeres telefonos és email-es kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
- Az igényeiket felmérni, elemezni az elégedettségüket, javaslatokat adni nekik
- Szorosan együtt dolgozni a PPC Managerrel és a Tartalomgyártókkal, a munkájukat az Ügyfél igényeihez mérten segíteni
- Új Ügyfeleket onboardingolni

Előnyt jelent:

- Ügynökségi tapasztalat
- Marketinges végzettség

Hogy néz ki nálunk egy nap?

Megérkezünk az irodába, majd a szokásos "hogy vagy/mizu" kérdések megválaszolása után nekiállunk a munkakörünknek megfelelő feladatokat elvégezni. Ez gyakorlatilag új Ügyfelek behozását és a meglévők minél magasabb szintű kiszolgálását jelenti.
Ezt csináljuk a munkaidő végéig, de azért közben nevetgélünk, isszuk az ingyen kávét és büszkén nézegetjük a cég aktuális eredményeit/statisztikáit.

Amit nem kell csinálni:

- Személyesen találkozni az Ügyfelekkel
- Angolul írni/beszélni, jelenleg csak magyar Ügyfeleink vannak
- Bejövő érdeklődőknek értékesíteni

Szükséges tapasztalat:

Mivel online marketing kivitelezést fogsz értékesíteni, így fontos, hogy legyen tapasztalatod az online marketingben. Ez jelenleg a Meta és a Google Ads-et foglalja magában. Ha eddig PPC managerként vagy marketingesként dolgoztál valahol, de már unod a hirdetéskezelő puszta látványát is, akkor nagy előnnyel indulsz nálunk!

Értékesítési tapasztalathoz nem ragaszkodunk, hiszen a betanítás kötelező része lesz a közös munkának.
Idegen nyelven nem kell tárgyalni, sem szóban sem írásban, kizárólag magyarul kell értékesíteni.

Szakirányú végzettség nem szükséges, mivel ilyen jellegű tudást padban nem oktatnak.

Munkavégzés helye/ideje:

Irodai munka, helyileg újbudán, napi 8 órás munkavégzéssel H-P 09:00-17:20-ig.

Bér:

Havi Br. 500.000Ft fix alapbér + (próbaidő után) jutalék

Fontos!

Kicsi de gyorsan növekvő cég vagyunk. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy jelenleg ketten vagyunk az irodában, plusz a külsős tartalomgyártók szanaszét az országban. Néha előfordul, hogy a szokásosnál több a munka (de nem túlórázunk), néha pedig az utolsó 2-3 órában már nincs mit csinálni.

Ha egy nagy céghez szeretnél beülni, akkor sajnos nem mi leszünk a neked megfelelő választás.

Azonban, hogyha szeretnél része lenni annak, hogy hogyan növünk együtt nagyra, hogyan alakulnak ki újabb és újabb folyamatok és hogyan lesz a cég napról napra jobb, mind az Ügyfelek mind a benne Dolgozók felé, akkor itt a helyed.